תוכן עניינים

וטרינר עד הבית בבת ים

וטרינר בבת ים עד הבית

מחפשים וטרינר בבת ים? מצאתם! וטרינר בקליק כאן עבורכם, כדי לסייע לכם בכל מקרה של חיית המחמד שלכם

בת ים נמצאת במחוז תל אביב, המרכז, ומונה כמעט 130,000 תושבים עם צפיפות של 15,000 תושבים לקמ"ר. מגמת השינוי של האוכלוסייה עומדת על 0.8% בשנה. דירוג הצפיפות הארצי עומד על 4. בת ים, נוסדה בשנת 1926 כמושבה. בשנת 1958, הוכרזה כעיר רשמית בישראל. שטחה של בת ים עומד על כ־8,000 דונם. כיום, בת ים נמצאת במקום ה־15 בישראל מבחינת גודל תושבים. העיר, נמצאת לצד חוף הים התיכון. לצדייה, תמצאו את ראשון לציון, חולון, וכמובן תל אביב. על פי הנתונים, התושבים בבת ים, מחזיקים בהכנסה הנמוכה ביותר. מחפשים וטרינר עד הבית בבת ים? הגעתם למקום הנכון! אנחנו, מספקים את השירות גם בבת ים והסביבה.

וטרינר נייד בבת ים
מגיע עד לבית שלכם
כולל שירות מקיף עם 10 שנות ניסיון
להזמנות חייגו כעת:
050-808-7382

וטרינר עד הבית בבת ים

למה לבחור דווקא בנו בבת ים?

תושבי בת ים? לפני שאתם מזמינים וטרינר עד הבית כדאי שתכירו אותנו – וטרינר בקליק! אצלנו, תקבלו מחירים אטרקטיביים במיוחד לתושבי בת ים, שירות 24 שעות ביממה גם בזמנים קשים, ניסיון של 10 שנים ויותר בכל תחומי הווטרינריה. כמו כן, אנחנו מספקים מגוון רחב של חבילות והטבות לאנשים עם חיות מחמד. בנוסף לכך, אנחנו מטפלים בצורה קפדנית בכלבים, חתולים, מכרסמים, וזוחלים. אז אם אתם מחפשים פרטנר שילווה אתכם וחיית המחמד באש ובמים, הגעתם למקום הנכון. זמינים עבורכם לכל שאלה, מענה, או בירורים.

מתי כדאי לפנות אל וטרינר עד הבית בבת ים?

מרבית מהאוכלוסייה בבת ים פונה אל וטרינר עד הבית במקרים של תאונה, חבלה או פציעה, ניתוח, או אבחנה של סרטן ומחלות נוספות. כשאתם זקוקים לרפואה דחופה, היו בטוחים שאנחנו נהיה שם עבורכם. בנוסף לכך, ניתן ומומלץ לפנות אל וטרינר גם במקרים כלליים או פשוטים כמו: שבב אלקטרוני לכלבים, חיסונים בשוטף (שנתיים בדרך כלל), בדיקות כלליות לרפואת חיית המחמד, ודברים נוספים ואחרים שמעוררים אצל בעלי חיית המחמד דאגות, כגון: חוסר עניין, חשק, אי יכולת תנועה זמנית, ועוד.

מתי הכי כדאי לחסן את חיית המחמד?

חיסונים לחיות מחמד מונעות הרבה "בעיות" עתידיות, מחלות שיכולות להתבצר, ודברים מזיקים מאוד. לכן, כדאי מאוד לחסן אותם כבר בגיל מוקדם. בגילאי 4 שבועות, 6 שבועות, 9 שבועות וכן הלאה. אלה הם הגילאים ההתחלתיים שבהם ניתן להתחיל טיפול בחיסון חיית המחמד. מכאן, כדאי לבצע חיסונים שנתיים לכלב או לחתול במידת הצורך. כמו: חיסון כלבת, משושה, תולעי מעיים (ותועלת הפארק), ושבב.