ערכי ליבה

ערכי הליבה של וטרינר בקליק מהווים עבורנו מגדלור בעת קבלת החלטות ערכיות ועסקיות, מסייעים לנו להתמודדות עם אתגרים ולעבוד טוב יותר מול ספקים ומול לקוחותינו. רצינו לשתף איתכם את ערכי הליבה שלנו, כדי שתוכלו להכיר אותנו טוב יותר.

וטרינר עד הבית

1

לכבד כל הולך על ארבע, ועל שתיים

בין אם מדובר בקולגות, ספקים, לקוחות בטלפון, בצא'ט או במהלך ביקור הבית, וכמובן – חיות המחמד שלהם, התייחסות בכבוד למי שעומד מולך עוברת כחוט שני בכל העשייה שלנו – ככלל זהב רק "התייחסו לאחרים כפי שאתם רוצים שיתייחסו אליכם", כלומר אנו מאמינים שקודם כל נכון להקשיב לצד השני ולבחון את הסיטואציה מנקודת מבטו.

2

חוויה של "החיים יפים"

"La vita è bella" (באיטלקית, בעברית – "החיים יפים") הוא סרט קומדיה טרגית משנת 1997. השחקן האיטלקי רוברטו בניני השתתף בכתיבת התסריט, ביים ואף שיחק בסרט בתפקיד הראשי (גווידו אורפיצ'ה). הסרט מתרחש במהלך מלחמת העולם השנייה, גווידו ובנו יהושע נתפסים ביום ההולדת של יהושע ומועברים למחנה ריכוז. במחנה, גואידו מסתיר את האמת הנוראה מבנו בכך שהוא מספר לו שהם נוטלים חלק ממשחק מסובך – כך שלא יהיה מודע למתרחש, ובכך יוצר לו תחושה של "החיים יפים". ​

כאשר אנו אומרים חוייה של "החיים יפים" עבור הלקוח (ועבור אחרים), אנחנו ממש לא מתכוונים הסתרה של האמת, מה שאנחנו רוצים להשיג היא חוויה חיובית למרות שהדברים אינם מושלמים, כלומר נעשה כמיטב יכולתנו לא להטריד את הלקוחות והספקים שלנו עם בעיות מיותרות, ולספק חוויה של "החיים יפים" בכל אינטראקציה שלהם עם קומבה.

3

אל תהיו מ"אנשי הצריך"

"אנשי הצריך" בטוחים שברגע שהם שיגרו לאוויר משפט שמתחיל ב-"צריך ל..", הם מקבלים על כך קרדיט ומורידים מעצמם את האחריות לדבר שצריך לעשות, ומעבירים אותה הלאה לבעלים של האוזניים ששמעו אותם. אל תגידו "צריך ל..", פשוט עשו, עשו יותר עם פחות! תמיד יהיו קשיים ותמיד עם עוד קצת כסף יהיה אפשר להוציא לפועל את תכניות בצורה מושלמת, אולם הגדולה היא להיות יצרתי ולהפיק את המקסימום מהמצב הקיים. תבינו מה העיקר ומה הטפל, והתפקסו – למרות שהתוצאה היא לא בהכרח 100%, עדיף לשפר את המצב הקיים (ואף לטעות), מאשר לא לעשות כלום.

4

לא לדבר "עבודה" בארוחת הצהריים

כשאתם בעבודה – תהיו בעבודה, כשאתם בבית – תהיו בבית, ותהיו בבית! אנחנו מאמינים שהבעיות שמפרות את האיזון הזה הן הבעיות העסקיות הדחופות ביותר ובהן צריך לטפל בראש ובראשונה, שמירה על איזון חיים-עבודה הוא כלי מצוין להבנת הבעיות ולקידום החברה. בנוסף, גם כשאנחנו בעבודה אנחנו מקפידים שלא לדבר על "עבודה" בזמן ארוחת צהריים כדי ליצור קצת איזון ביומיום וגם כדי שנוכל להכיר אחד את השני כצוות טוב יותר.