תוכן עניינים

וטרינר עד הבית בפתח תקווה

וטרינר בפתח תקווה עד הבית

מחפשים וטרינר עד הבית בפתח תקווה והסביבה? הרגע מצאתם! פתח תקווה, נוסדה בשנת 1878 כמושבה. מאוחר יותר, בשנת 1937, פתח תקווה הוכרזה רשמית כעיר בישראל. השכונות העיקריות בפתח תקווה הם: נווה גן, הדר גנים, אם המושבות העתיקה, שערייה, ועוד. מאז ועד היום, פתח תקווה נקראת גם כאם המושבות. פתח תקווה, שוכנת במחוז המרכז, ליד הוד השרון, כפר סבא, ראש העין, ויישובים נוספים.

פתח תקווה, מונה כ־257,000 תושבים עם מגמת שינוי באוכלוסייה העומדת על 0.8% בשנה. הצפיפות בפתח תקווה עומדת על כ־7,000 תושבים לקילומטר בודד. תחום השיפוט עומד על 35,000 דונם. אז… אם אתם מחפשים וטרינר עד הבית בפתח תקווה, הגעתם למקום הנכון! הכירו את חברת וטרינר בקליק.

מחפשים וטרינר שזמין?
אנחנו כאן עבורכם!
עם שירות מכל הלב ומחירים נוחים
חייגו להזמנת וטרינר בפתח תקווה
050-808-7382

וטרינר עד הבית בפתח תקווה

וטרינר עד הבית בפתח תקווה – מתי נזדקק לשירות?

אז מתי בעצם נזדקק לשירותיו של וטרינר עד הבית בפתח תקווה? נזדקק לאחד כזה, כאשר, קיימת דאגה, חשש, או התלבטות רפואית לגבי חיית המחמד האהובה עלינו. מלבד זאת, ישנם "סימנים" אשר מעידים על קריאתו של וטרינר עד הבית: בשל תאונה או פגיעה קשה, קושי בהליכה, התנהגות מוזרה ולא רגילה של חיית המחמד, חיסונים שנתיים ורצופים של חיית המחמד, שבב אלקטרוני ורישום של בעל הכלב, וסיבות נוספות. בכל מקרה של התנהגות לא רגילה, משונה, או התייעצות לגבי חיית המחמד, התייעצו עם וטרינר בקליק.

וטרינר עד הבית – אז למה דווקא לבחור בווטרינר בקליק?

ישנם כמה יתרונות וסיבות "מוצדקות" אשר לקוחות בוחרים דווקא בשירותי הווטרינריה של ווטרינר בקליק. הראשונה, אנחנו מספקים את השירות 24 שעות ביממה לכל אורך השבוע. השנייה, כלל השירותים שלנו הם בפריסה ארצית. השלישית, השירותים הינם עד לבית הלקוח, או כמו שנהוג להגיד: מרפאה וטרינרית ניידת. הרביעית, ניסיון של 10 שנים ויותר בכל תחומי הווטרינריה לחיות מחמד, כלבים וחתולים בעיקר. החמישית, עשרות המלצות וחוות דעת חיוביות מלקוחות אמיתיים. הגיע הזמן לתת לחיית המחמד שלכם "בריאות".

אנחנו, מספקים גם שירותי חיסונים לחיות מחמד, התקנת מעקב על ידי שבב אלקטרוני, וחבילות אישיות. אז למה אתם מחכים? הזמינו אותנו ותוך שעתיים אנחנו אצלכם בפתח בייתכם! למידע נוסף חייגו עכשיו: 050-808-7382. וטרינריה עד הבית בפריסה ארצית, שירותים מיוחדים גם לכלבים במצב הקשה ביותר.